Mirësevini në Graniti group, mbi 17 vite eksperience në fushën e sigurimeve !
19th June 2018

08:00 – 18:00

Hëne - Shtune

Terminali Prishtinë

Prishtinë 10,000

+377 45 588 800

Na kontaktoni

Dëshirojm qe me knaqësin më të madhe tju ndihmojm rreth të gjitha kërkesave dhe pyetjeve tuaja rreth Sigurimeve.Ju lutem mos hesitoni të na telefononi nga e Hëna deri të Premten, 08:00-18:00.

Pyetje për shitjen

Keni pyetje sesi Graniti Broker mund t’ju ndihmoj ? Na dergoni nje email dhe ne minutat ne vijim dikush nga stafi ynë do t’ju përgjigjet. Gjithashtu mund të na telefononi në +377 45 588 800 Hënë–Shtune, 08:00–18:00.

Emri juaj (domesdoshme)

Emaili juaj (domesdoshme)

Subjekti

Porosia juaj

Top